No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Polícia žiada o pomoc pri pátraní osem rokov nezvestnej ženy z Revúcej

Polícia v Revúcej sa na občanov opätovne obracia so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po 32-ročnej Marcele Žigovej z Revúcej. „Nezvestnosť menovanej však oznámila iba v apríli minulého roku jej matka. Pátranie po nezvestnej sme zverejňovali teda už v minulosti,“ uviedla pre Rimava.sk banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Podľa jej slov nezvestná žena žila približne do roku 2010 so svojim manželom v obci Jasov v Košickom okrese, kde v tej dobe od neho odišla a do súčasnosti nedala o sebe nikomu vedieť. Ako ďalej hovorkyňa priblížila, s nikým sa nezvestná neskontaktovala a o jej terajšom pobyte nemá vedomosť nikto z príbuzných.

POPIS OSOBY: Menovaná je 145 cm vysoká, štíhlej postavy, hnedé vlasy, modré oči.

Polícia v Revúcej prosí občanov o pomoc a spoluprácu aj pri pátraní po nezvestnom mužovi z Tornale. Ide o 33-ročného Ondreja Ivana, ktorý je nezvestný už od apríla 2016, kedy sa naposledy z Českej republiky telefonicky skontaktoval s manželkou. Od tej doby sa jej neozval a jeho pobyt je neznámy.

POPIS OSOBY: 178 cm vysoký, strednej postavy, čierne kučeravé vlasy, hnedé oči.

Zvláštne znamenia: na ľavom ramene má vytetovanú lebku a na spodnej časti brady má jazvu o veľkosti asi 3 centimetre.

„V prípade akýchkoľvek informácií k nezvestnej žene, ktoré by mohli napomôcť k jej vypátraniu, ich oznámte buď osobne na najbližšom útvare Policajného zboru alebo na linku 158,“ avizuje Kováčiková.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross