No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Predvolebná kampaň v Lučenci skončila konfliktom, muž hodil vajcia do hlavy poslanca a kandidáta Pročka

Reprofoto: FB Jožo Pročko - stránka 

LUČENEC/BRATISLAVA – Po verejných predvolebných incidentoch, ktoré sa pred pár dňami stali medzi lídrom OĽaNO Igorom Matovičom a exministrom vnútra Róbertom Kaliňákom a Tomášom Holkovičom, ktorý počas mítingu v bratislavskej Petržalke dvakrát udrel päsťou do tváre staršieho muža, sa tentokrát v uliciach Lučenca do konfliktu dostal ďalší z radov OĽaNO – Jozef Pročko.

Na predvolebnom stretnutí na Námestí republiky v Lučenci, muž v tričku Brat za brata, hodil slepačie vajcia do hlavy poslanca a aj súčasného kandidáta Jozefa Pročka. Pri konflikte malo dôjsť aj k fyzickému napadnutiu. Úder päsťou mal dostať od iného muža. Pročko celú potýčku zaznamenával v živom vysielaní na sociálnej sieti Facebook.

Článok pokračuje pod reklamou


"Jednou ranou by som ťa zabil, kebyže chcem,“ povedal mu iný muž na Pročkovu osobu. Dotyčných nahlásil, aj so svojimi straníckymi kolegami, na polícii a sledoval ich až do odchodu. Predtým ešte spozoroval hliadku mestskej polície, ktorá ale do incidentu nezasiahla. Uviedla, že ide o konflikt záujmov.

Pročkovým svedkom bol aj Peter Pollák ml., slovenský politik rómskej národnosti, ktorý si od mužov tak isto vyslúžil hanlivé a urážlivé pomenovania.

Celý incident medzi mužmi a kandidátmi koalície OĽaNO si môžete pozrieť vo videu:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross