No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO: Pri Bottove došlo k vážnej nehode, zasahoval aj vrtuľník

23. mája 2020 |  | 

Pri Bottove zasahoval vrtuľník ATE, osobné auto zišlo z cesty a ostalo prevrátené na streche niekoľko metrov v poli. Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, vodič utrpel ťažké zranenia. "Auto vyletelo z cesty, vodič bol v ňom sám," priblížila hovorkyňa s tým, že vodič pravdepodobne vypadol z auta. Ide o muža, 60-tnika z okresu Rimavská Sobota.

Článok pokračuje pod reklamouK nehode došlo v sobotu popoludní, na dlhej a rovnej ceste, v strede ktorej je mierna zákruta. Okolnosti nehody vyšetruje polícia, doprava bola na čas uzatvorená.

Správa bude doplnená.

Doplnené o 22:50 hod.

Ako pre Rimava.sk uviedol Miroslav Beracko z OR HaZZ Rimavská Sobota, po ich príchode bolo auto prevrátené v priekope. „Osoba, ktorá bola zranená už bola mimo vozidla," povedal Beracko a dodal, že ho ošetrovali záchranári RZP.

Podľa informácií hovorkyne Záchrannej zdravotnej služby Aleny Krčovej, vodič pri nehode utrpel ťažké poranenia. Záchranári, ktorých vyslali na pomoc, ho museli oživovať a uviesť do umelého spánku. „V kritickom stave ho letecky transportovali do nemocnice," priblížila.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross