No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pri hrozivo vyzerajúcej nehode neďaleko Bátky si to odniesli len plechy

4. marca 2019 |  | |

Na pohľad hrozivo vyzerajúca dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala dnes ráno, 4. marca, skončila aj napriek zraneniu, našťastie len ako škodová udalosť. Pre Rimava.sk to potvrdila banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Dopravná nehoda sa stala dnes ráno pri obci Bátka smerom na obec Bakta. Ako ďalej Rimava.sk informoval veliaci dôstojník z Hasičského a Záchranného Zboru v Rimavskej Sobote Marián Brádňan, išlo o dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel. „Jedno z vozidiel sa v čase príchodu príslušníkov HaZZ nachádzalo prevrátené na streche,“ priblížil a dodal, že v dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby.

Podľa jeho slov príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a zranená osoba bola ošetrená posádkou ZZS. Polícia túto dopravnú nehodu klasifikovala ako škodovú udalosť, nakoľko podľa hovorkyne k vážnym zraneniam nedošlo, vyčíslená škoda na vozidlách nepresiahla sumu 3990 eur, nedošlo k poškodeniu verejnoprospešných zariadení a rovnako u vodičov nebol zistený alkohol.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross