No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SEČ: Na chodníku ho napadli a kopali do hlavy, čelia obvineniu

ilustračné fotoŠtvorica mužov z Rimavskej Seči čelí obvineniu z ublíženia na zdraví a výtržníctva, vyslúžili si ho za incident, ktorý sa odohral ešte v septembri minulého roka. Na ulici napadli jedného z obyvateľov obce, bili ho po tvári, kopali ho do hlavy. Zo zranení sa liečil vyše týždňa, útočníci môžu ísť do väzenia až na tri roky.

Prípad sa stal vlani na jeseň, 10. septembra popoludní. Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, štyria muži mali vtedy na chodníku pred rodinným domom fyzicky napadnúť 37-ročného muža z Rimavskej Seči. Päsťami ho udierali do tváre, na zemi ho potom kopali do hlavy. Podľa slov hovorkyne poškodený utrpel otras mozgu a skončil s viacerými poraneniami na tvári, liečil sa desať dní.

V týchto dňoch padlo obvinenie, z prečinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva, spáchaných formou spolupáchateľstva. Polícia obvinila 52-ročného Róberta, 41-ročného Tomáša, 18-ročného Tomáša a mladistvého 16-ročného Róberta, všetci bývajú v Rimavskej Seči. Hrozí im až trojročný pobyt vo väzení, v prípade mladistvého sa však trest znižuje na polovicu.

Zdroj. Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross