No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ - VIDEO/R. SOBOTA: Pred garážami na Školskej ulici oživovali tínedžera, neúspešne

zachrana-chlapca-rimavskaRimavskosobotskí záchranári dnes podvečer okolo šiestej hodiny smerovali na Školskú ulicu, k mladému chlapcovi. Podľa našich informácií bol v jednej z garáží, zdravotníci ho oživovali pred dverami, na verejnom priestranstve približne hodinu. Žiaľ neúspešne. Na mieste boli aj policajti, zišlo sa tiež veľa ľudí z okolia. Nikto však nevedel, za akých okolností chlapec zomrel. O bližšie informácie sme požiadali políciu.

Doplnené v sobotu, 5. apríla:

Ako pre Rimava.sk uviedla Alena Lacyková-Krčová, hovorkyňa skupiny Falck na Slovensku, záchranári boli na mieste tri minúty po výzve, chlapca našli bez akýchkoľvek známok života. "Okamžite začali s resuscitáciou a o jeho život bojovali viac ako hodinu, žiaľ, bez úspechu," povedala hovorkyňa.

Podľa slov banskobystrickej policajnej hovorkyne Petry Vaškovej išlo o 13-ročného Andreasa, polícia začala v prípade trestné stíhanie pre usmrtenie.  Ako hovorkyňa spomenula, cudzie zavinenie bolo vylúčené. Podľa našich informácií našla chlapca jeho mama, bol v aute v garáži.

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=n7Gytup8eps&feature=youtu.be" width="600" height="388"]

[nggallery id=1353]

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross