No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Razia v Klenovci: Ženu obvinili z drogovej trestnej činnosti

KLENOVEC – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Rimavskej Sobote začal trestné stíhanie pre zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

„Obvineniu z drogovej trestnej činnosti čelí 32-ročná žena z Klenovca, ktorá bola v stredu (16. 11.) obmedzená na osobnej slobode a bola umiestnená do policajnej cely. Zo strany vyšetrovateľa bol podaný aj podnet na návrh vzatia obvinenej do vyšetrovacej väzby,“ uviedla polícia na svojom profile na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej informovali, obvinená si mala neoprávnene a opakovane zadovažovať pervitín, ktorý následne u seba neoprávnene prechovávala za účelom osobnej spotreby, ako aj ďalšieho predaja. „Kriminalisti vykonali prehliadky, pri ktorých bol zaistený podozrivý materiál, ktorý bol zaslaný na expertízne skúmanie,“ dodala polícia.

Podľa predbežného vyjadrenia Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ išlo o metamfetamín. „U obvinenej bolo nájdené aj plastové vrecúško s obsahom sušeného rastlinného materiálu, pričom expertíza potvrdila, že ide o rastlinu rodu Cannabis s obsahom tetrahydrokanabinolu, pričom takto neoprávnene zadováženú drogu následne neoprávnene v obci Klenovec a na iných miestach v okrese Rimavská Sobota predávala ďalším odberateľom,“ uzavreli policajti.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross