No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Po čelnej zrážke vystúpil z auta a odišiel. Nehoda mala tragické následky

27. decembra 2013 |  | | | | |

z miesta nehodyPolícia objasňuje tragickú dopravnú nehodu, ku ktorej došlo včera podvečer v katastri obce Lučatín, na hlavnom ťahu v smere od Banskej Bystrice na Brezno. Po čelnej zrážke dvoch vozidiel vodič Subaru Forester odišiel, spolujazdkyňa v Škode Forman zraneniam podľahla. Vodiča a 11-ročné dievčatko previezli do nemocnice.

Ako Rimava.sk ďalej informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková, podľa doterajšieho objasňovania doposiaľ neznámy vodič vozidla Subaru Forester prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde v tom čase prechádzalo vozidlo Škoda Forman. K čelnej zrážke došlo podľa polície napriek tomu, že 60-ročný vodič vozidla Škoda strhol riadenie do ľavej strany. Pri dopravnej nehode sa ťažko zranila jeho spolujazdkyňa, 61-ročná žena z obce Valaská. „Zraneniam po prevoze do nemocnice podľahla,“ informovala policajná hovorkyňa a dodala, že vodič tohto vozidla, ako aj ďalšia spolujazdkyňa, 11-ročné dievča, utrpeli zranenia, s ktorými boli taktiež prevezení do nemocnice.

Podľa slov hovorkyne vodič zo Subaru Forester po nehode z vozidla vystúpil a odišiel, polícia po ňom ihneď vyhlásila pátranie. V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a neposkytnutia pomoci.

„Počas dnešného dňa prišiel na políciu vypovedať majiteľ vozidla, ktoré bolo účastné na tragickej dopravnej nehode,“ informovala Vašková a spomenula, že polícia v súčasnosti zhromažďuje dôkazový materiál k objasneniu dopravnej nehody.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross