No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vo Veľkom Krtíši zhorelo ďalšie auto

26. septembra 2013 |  | |

zhorene-autoVo Veľkom Krtíši dnes v skorých ranných hodinách horelo ďalšie auto, tentokrát na parkovisku pred panelovým domom na Venevskej ulici. Za dva dni je to už druhý prípad požiaru vozidla. Včerajšie auto Škoda Fabia patrilo prokurátorovi, dnešné auto bývalému vysoko postavenému policajtovi. Páchateľ je doposiaľ neznámy.
zhorene auto Škoda FabiaAko Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, horením došlo k poškodeniu prednej časti vozidla, celej motorovej časti, prednej kapoty, predných blatníkov a kolies. Majiteľovi Subaru z Veľkého Krtíša podľa polície vznikla škoda odhadnutá na sedem tisíc eur. Ako Faltániová dodala, od horenia zostali poškodené ďalšie dve vozidlá, Škoda Felicia a Škoda Fabia. Prípad je v štádiu vyšetrovania, za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Polícia vyšetruje aj súvislosť s podpálením vozidla Škoda Fabia combi, zo včera na Píseckej ulici. "V súvislosti s tými prípadmi polícia vo Veľkom Krtíši už prijala potrebné opatrenia na potlačenie a eliminovanie tejto trestnej činnosti," dodala Faltániová.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross