No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pri čelnej zrážke dvoch áut zahynuli štyria ľudia

Na mieste udalosti. Foto: Rimava.sk

TORNAĽA - Nešťastnou udalosťou sa skončil prvý decembrový víkend. Na štátnej ceste II/532 v mestskej časti Tornale s názvom Behynce došlo v nedeľu večer (4. 12.) k nehode dvoch áut.

Podľa prvých informácií od Mateja Peniaka z Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici skončili autá mimo cesty.

Článok pokračuje pod reklamou.


"Štyri osoby vo vozidlách nejavia známky života," konkretizoval Peniak.

Hasiči sa snažia ľudí dostať z áut, ktoré zabezpečili proti náhodnému pohybu, úniku prevádzkových kvapalín a vzniku požiaru.

Správu doplníme.

Aktualizované o 18:55 hod.: Informáciu pre portál Rimava.sk potvrdil Jozef Mikuda z Okresného riaditeľstva HaZZ Revúca. Autá sa podľa jeho slov zrazili čelne. Štyria ľudia boli na mieste mŕtvi. Cesta je neprejazdná.

Aktualizované o 19:20 hod.: Podľa informácií portálu TV JOJ noviny.sk v jednom z áut sedel vodič, ktorý pravdepodobne prešiel do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autom. V tom sedeli manželia a ďalší človek.

"Môžem potvrdiť, že na linku tiesňového volania 155 bolo o 17:27 nahlásené, že neďaleko Tornale došlo k čelnej zrážke dvoch osobných vozidiel. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby na miesto vyslalo bezodkladne tri posádky záchrannej zdravotnej služby. Do nemocnice neboli prevezené žiadne osoby, na mieste bolo ale konštatované, že došlo k úmrtiu štyroch osôb, ktoré utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. Jednalo sa o dvoch mužov a dve ženy vo vekovom intervale od 45 do 79 rokov," povedal pre noviny.sk hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Martin Balko.

Aktualizované o 19:40 hod.: "Pri dopravnej nehode vyhasli životy štyroch ľudí. Všetky bližšie okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania, viac informácií preto prinesieme neskôr," napísala polícia na sociálnej sieti.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross