No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Šmýkačka na cestách aj na chodníkoch, záchranári ratovali zranené ženy

rzpZľadovatelé cesty a chodníky sa podpísali pod dopravné kolízie aj úrazy. Záchranári dnes ráno zasahovali na rimavskosobotskej autobusovej stanici. Ako pre Rimava.sk ďalej uviedla Alena Lacyková-Krčová, hovorkyňa skupiny Falck na Slovensku, ženu s podozrením na zlomeninu nohy posádka previezla do miestnej nemocnice. Podľa jej slov došlo k úrazu v dôsledku počasia aj včera. 

„V obci Konrádovce spadla staršia žena a utrpela zlomeninu nohy, posádka ju po ošetrení previezla na chirurgiu do rimavskosobotskej nemocnice,“ informovala hovorkyňa.

Polícia upozorňuje aj vodičov. Ako Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, v úseku cesty medzi Rimavskou Sobotou a obcou Vyšná Pokoradz je na vozovke poľadovica. „Je potrebné v danom úseku zvýšiť pozornosť,“ uviedla. Včera bol podľa jej slov z dôvodu poľadovice neprejazdný úsek cesty medzi obcami Jesenské – Hajnáčka aj cesta medzi Jesenským, Hosticami a Gemerským Jabloncom.

Ako Rimava.sk informoval vedúci prevádzkovo technického oddelenia HaZZ v Rimavskej Sobote Marian Brádňan, v sobotu v noci zasahovali hasiči pri kolízii v Kocihe, kde auto skončilo v priekope. Včera ráno v obci Blhovce sa auto prevrátilo na strechu, vodič bol pri príchode hasičov už mimo vozidla. Podľa našich informácií však došlo k viacerým škodovým udalostiam na cestách v okrese.

03

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross