No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Spôsobila nehodu, odišla a neskôr aj nafúkala. Na krku má obvinenie

Utorkové ráno vodička Renault-u Megane začala posilnená alkoholom. Pri prejazde ulicami Rimavskej Soboty spôsobila dopravnú nehodu, z miesta ktorej odišla a neskôr keď sa podrobila dychovej skúške aj nafúkala. Muži zákona v Rimavskej Sobote ju už obvinili z prečinu pod vplyvom návykovej látky. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Podľa jej slov obvineniu čelí 47-ročná Eva z Rimavskej Soboty, ktorá v pondelok ráno, 23. apríla, viedla Renault Megane po Francisciho ulici na Ulic SNP v Rimavskej Sobote. „Pričom sa plne nevenovala vedeniu vozidla a nesledovala situáciu v cestnej premávke a narazila do ľavej bočnej časti vozidla Mitsubishi, ktoré viedol vodič z Oždian,“ priblížila hovorkyňa. Ako ďalej uviedla, na mieste dopravnej nehody vodička neostala, ale pokračovala v jazde na Sídlisko Rimava, kde pred bytovkou už bola kontrolovaná políciou. Tá jej približne po 30. minútach od dopravnej nehody dychovou skúškou na namerala 2,46 promile alkoholu.

Pri dopravnej nehode podľa Faltániovej vznikla škoda na vozidlách odhadnutá na 250 eur. „Žene bola obmedzená osobná sloboda, bola umiestnená do policajnej cely a bol spracovaný podnet na ukončenie veci v superrýchlom konaní,“ dodala hovorkyňa na záver.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross