No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Šťastie v nešťastí. Policajti prechádzali okolo vážnej nehody, zachránili život mladej vodičke

Zdroj: Facebook Polícia SR - Banskobystrický kraj

RIMAVSKÁ SOBOTA/OŽĎANY – Na ceste I/16 Ožďany – v smere od Lučenca do Rimavskej Soboty došlo v utorok (21. novembra) k dopravnej nehode. Na mieste zasahovali záchranné zložky.

Išlo o zrážku dvoch osobných motorových vozidiel, pri ktorej len 20-ročná vodička neskoro zaregistrovala vozidlo značky Volkswagen Golf a narazila doňho zozadu. "Jej vozidlo, Hyundai Getz, vyletelo následkom nárazu mimo cestu," informovala polícia na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou


Šťastím bolo, že okolo miesta v tom čase prechádzali policajti Okresného dopravného inšpektorátu v Rimavskej Sobote. "Okamžite zastavili a mladú vodičku, ktorá ostala zakliesnená v aute a bola v bezvedomí, vyslobodili a do príchodu záchranárov jej poskytovali prvú pomoc," dodala polícia.

Škoda na vozidlách bola odhadnutá na viac ako 6-tisíc eur. "Vo vozidle Hyundai sa viezla aj spolujazdkyňa, ktorá vyviazla bez zranení a rovnako tak 50-ročný vodič VW Golf sa pri nehode nezranil," vysvetlila polícia.

V úseku, kde je hustá hmla zvýšte opatrnosť, rešpektujte pokyny polície a nezabudnite na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti a správne používanie "hmloviek".


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross