No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Šťastie v nešťastí, pri nehode Iveca s naloženým prívesom si to odniesli len plechy

Premávka na ceste pri Čiernej lúke bola včera večer obmedzená. Dôvodom bola dopravná nehoda menšieho nákladného vozidla Iveco aj s prívesom, ktoré viedol vodič z Košíc. Ten smerom na Rimavskú Sobotu dostal na suchej zjazdnej vozovke, prešiel do protismeru a následne skončil s vozidlom prevrátený na ľavom boku. Havarované vozidlo čiastočne zasahovalo do jedného jazdného pruhu, premávka tak bola riadená príslušníkmi Policajného zboru v jednom jazdnom smere.

Vodič Iveca však mal šťastie v nešťastí. Z prevráteného auta vyšiel po svojich, a tak si to odnieslo len Iveco a jedno z troch osobných áut, ktoré prevážal. Ako povedala pre Rimava.sk banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, v tomto prípade ide o škodovú udalosť. Vodičovi alkohol zistený nebol. „Ako som uvidel auto v priekope hneď som zastal a šiel sa pozrieť čo sa deje a snažil sa pomôcť,“ povedal na mieste pomáhajúci vodič kamióna pre Rimava.sk. Ako poznamenal, vodič Iveca zrejme dostal šmyk.

Na mieste zasahovali aj príslušníci HaZZ Rimavská Sobota, ktorí po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross