No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Sú nezvestní od apríla, polícia pri ich pátraní žiada občanov o pomoc

Polícia v Revúcej sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 17-ročnom Štefanovi Miklošovi, bytom Košice a 31-ročnom Ondrejovi Ivanovi z Tornale. Obaja sú nezvestní od apríla tohto roka. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Podľa jej slov 17-ročný Štefan je chovancom Reedukačného centra Tornaľa, odkiaľ 26. apríla 2017 ušiel. „Do uvedeného zariadenia bol umiestnený na základe rozhodnutia Okresného súdu Košice II,“ doplnila Faltániová.

Popis osoby: Štefan je 156 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má čierne vlasy a hnedé oči.

Rovnako aj Ondrej Ivan je nezvestný od apríla 2016, kedy sa naposledy z Českej republiky telefonicky skontaktoval s manželkou. „Od tej doby sa jej neozval a jeho pobyt nie je známy,“ poznamenala hovorkyňa.

Popis osoby: Ondrej je 178 centimetrov vysoký, strednej postavy, má čierne kučeravé vlasy a hnedé oči. Zvláštne znamenia: na ľavom ramene má vytetovanú lebku a na spodnej časti brady má jazvu o veľkosti 3 centimetre.

„Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom chlapcovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158,“ uzavrela hovorkyňa.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross