No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tragická nehoda za Lučencom si vyžiadala jednu obeť, cesta je neprejazdná

MÝTNA - Príslušníci hasičského a záchranného zboru (HaZZ) zasahujú pri vážnej dopravnej nehode medzi obcami Mýtna a Lovinobaňa. Informovalo o tom Operačné stredisko HaZZ v Banskej Bystrici. 

"Ide o dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel. Následkom dopravnej nehody došlo k zraneniu 5 osôb z toho jedna bola usmrtená," uviedlo stredisko. 

Článok pokračuje pod reklamou


Na mieste sú okrem hasičov z Lučenca a Detvy aj policajti, Záchranná zdravotná služba (ZZS) a Letecká záchranná služba. "Štátna cesta I/16 je neprejazdná v obidvoch smeroch," dodalo stredisko. 

AKTUALIZOVANÉ: Podľa informácií z Air Transport Europe, prevoz vrtuľníkom potreboval 40-ročný muž, ktorého previezli do nemocnici vo veľmi kritickom stave. Letecký záchranár najskôr mužovi vrátil na mieste nehody základné životné funkcie a s poraneniami na viacerých častiach tela bol prevezený.

DOPLNENÉ: Ako pre Rimava.sk uviedla hovorkyňa ZZS Alena Krčová, do nemocnice boli prevezené tri osoby. "Po príjazde na miesto zásahu záchranári ošetrili a do nemocnice previezli tri osoby, utrpeli stredne ťažké až ťažké poranenia. Žiaľ, jeden z účastníkov nehody utrpel smrteľné poranenia," informovala Krčová.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross