No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: V BMW na Rožňavskej ulici našla polícia drogy

20. júna 2011 |  | 

Muž, ktorého na Rožňavskej ulici pri bývalej reštaurácii Lux v Rimavskej Sobote údajne napadli, mal v aute drogy. Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, včera podvečer bola k obchodnému domu vyslaná hliadka.

„Policajti išli preveriť napadnutie 30-ročného muža, bytom Žíp. Po príchode polície na miesto poškodený uviedol, že sa ho pokúšali napadnúť a vziať mu jeho vozidlo,“ uviedla hovorkyňa. Ako doplnila, podľa 18-ročného Rimavskosoboťana poškodenému požičal peniaze, ktoré mu mal vrátiť.

Poškodenému mužovi z obce Žíp rimavskosobotskí policajti našli na podlahe za predným sedadlom  sáčok  s obsahom sušenej rastliny zelenej farby. „Majiteľ auta sáčok dobrovoľne vydal a následne bol zaslaný na expertízne skúmanie. Prípad je v štádiu vyšetrovania,“ hovorí Faltániová. Polícia v Rimavskej Sobote začala trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

.

.
Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross