No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V herni prehral svoje peniaze potom ich požadoval od barmanky. Na krku má obvinenie

16. novembra 2018 |  | | |

Výherný automat neprináša len výhru. Presvedčil sa o tom 27-ročný muž, ktorý mal svoje peniaze prehrať v herni. Tie potom požadoval späť od barmanky, poslúžila mu na to aj barová stolička, s ktorou sa na ženu zahnal. Tá mu v obave o svoje zdravie vydala všetku hotovosť. Za tento skutok má muž na krku obvinenie zo zločinu lúpeže. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Podľa jej slov k lúpeži došlo v stredu v noci na štvrtok, 15. novembra, na Železničnej ulici v Lučenci. „Po tom, čo mal 27-ročný muž prehrať v herni na výhernom automate peniaze, pristúpil k barmanke, od ktorej požadoval prehraté peniaze. Keď mu odmietla peniaze dať, zobral do ruky barovú stoličku, s ktorou sa na ňu zahnal. Zároveň opakoval, že ak mu peniaze nedá, zoberie jej všetku hotovosť čo tam má a rozbije aj priestory herne. Žena mu v obave o svoje zdravie nakoniec finančnú hotovosť vydala,“ priblížila hovorkyňa s tým, že páchateľ z herne následne odišiel.

Vyšetrovateľ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Ako ďalej uviedla, podozrivého muža polícia v krátkom čase vypátrala a vo štvrtok mu bolo z uvedeného skutku vznesené obvinenie. Zo strany vyšetrovateľa bude podaný podnet na jeho väzobné stíhanie.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross