No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V Lenartovciach zhorelo auto, pri Jesenskom mladá vodička vyletela do poľa

Rimavskosobotskí hasiči zasahovali v noci zo soboty na nedeľu, 24. júna, pri dvoch dopravných nehodách. V sobotu večer pri nehode Citroenu Saxo, ktorého vodička pred Pavlovcami vyletela z cesty do poľa, nadránom pri horiacom Fiate Bravo pri Lenartovciach. Podľa informácií od Erika Piatera z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru, požiar Fiatu pravdepodobne následkom dopravnej nehody uhasila jednotka HaZZ Rimavská Sobota jedným vysokotlakým prúdom. Vozidlo sa podľa Piatera nachádzalo pri železničnej stanici mimo cesty a v čase požiaru sa v ňom nenachádzali žiadne osoby. Ako dodal, škoda bola odhadnutá na 2 tis. eur.

Päťdesiatročný majiteľ, ktorý údajne sedel za volantom tvrdil, že sa mu nič nestalo. Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Jana Vrbická, majiteľ vozidla nechcel na polícii nič oznamovať.

Vo vozidle Citroen, ktoré skončilo v poli, sedela 20-ročná vodička z Rimavskej Soboty. Ako ďalej Rimava.sk hovorkyňa informovala, mladá žena sa zranila ľahko, s dobou liečenia do sedem dní. Vodička išla podľa Vrbickej v smere od Jesenského na Pavlovce, pričom na suchej, zjazdnej vozovke v pravotočivej zákrute v stúpaní spozorovala oprotiidúce vozidlo. Strhla vedenie doprava a následne doľava a s vozidlom vyletela do poľa. „Prevrátila sa cez strechu,“ doplnila. Alkohol podľa Vrbickej policajti u vodičky nezistili, škoda je odhadnutá na 1 500 eur.
[media url="http://www.youtube.com/watch?v=m0FIycPZ_88" width="600" height="450"]

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross