No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ - VIDEO: V rimavskosobotskom bare zasahovali kukláči. Polícia zaistila drogy

30. marca 2012 |  | | |

V rimavskosobotskom bare pri dvojprúdovej ceste na Malohontskej ulici dnes podvečer zasahovali kukláči aj rimavskosobotskí policajti. Podľa redaktora Rimava.sk, ktorý je na mieste, polícia prišla do baru po 17-tej hodine na niekoľkých autách, nechýbal ani psovod. Podľa našich informácií by policajná akcia mohla byť zameraná na drogovú trestnú činnosť. Z baru počas zásahu polície postupne vychádzali niekoľkí z jeho návštevníkov, ktorí sa v čase zásahu nachádzali vo vnútri.

Doplnené 31. marca o 13:40 hod.
Polícia približne o 21.30 hod. postupne z baru v putách odviedla dvoch mužov. Prvého odviedli príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky s prehodeným kabátom cez hlavu, druhý s putami na rukách uzamkol prevádzku a nasadol s policajtmi do auta.

Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, podľa predbežných expertíznych výsledkov boli v bare zaistené drogy. "Zadržaná je jedna osoba, ako podozrivá," informovala Faltániová.

Doplnené o 19:50 hod.
Vyšetrovateľ v Rimavskej Sobote obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok 36-ročného Erika K. z Rimavskej Soboty. Ako ďalej uviedla Faltániová, po vykonaní procesných úkonov bude spracovaný podnet na jeho väzobné stíhanie. Za tento zločin hrozí štyri až desať rokov väzenia.

Erik, u ktorého polícia našla pervitín na 179 až 712 jednorázových dávok, je podľa našich informácií prevádzkovateľom baru, odkiaľ ho polícia odviedla v putách. Policajtov najviac zaujímala miestnosť v zadnej časti podniku, ktorú mal Erik prispôsobenú na bývanie.

Správa bude doplnená

.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross