No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ - VIDEO: Vážna nehoda pri R. Janovciach si vyžiadala prevoz vrtuľníkom. Na vodiča sa vyrútil príves

Vážna dopravná nehoda pri Rimavských Janovciach v smere do Rimavskej Soboty, ktorá sa stala dnes dopoludnia, 17. augusta, si vyžiadala prevoz záchranárskym vrtuľníkom. Pri dopravnej nehode sa ťažko zranila jedna osoba, ktorú záchranári letecky previezli do nemocnice v Banskej Bystrici. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Podľa našich informácií k nehode došlo po tom, čo sa jednému osobnému vozidlu za jazdy odpojil prívesný vozík a ten následne narazil do oprotiidúceho auta značky Ford, ktoré viedol vodič z Rimavskej Soboty. Vodiča s poranenou hlavou museli hasiči z vozidla Ford vystrihovať.

Doplnené o 17:00 hod. 

Vodič Fordu Focus, 56-ročný Peter z Rimavskej Soboty, smeroval podľa polície do Rimavských Janoviec. „Do jazdnej dráhy mu vošiel prívesný vozík, ktorý sa odopol prichádzajúcemu vozidlu a došlo k zrážke,“ priblížila banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, podľa ktorej druhé vozidlo, dodávku, viedol 33-ročný muž z Rimavských Janoviec. Ako ďalej Kováčiková doplnila, do vyšetrovania boli prizvaní aj znalci z odboru cestnej dopravy. „V prípade sme začali trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví,“ dodala hovorkyňa, podľa ktorej u vodiča dodávky alkohol nezistili, zranenému vodičovi bola na zistenie prítomnosti alkoholu odobratá krv. K rozsahu zranení sa hovorkyňa zatiaľ vyjadriť nevedela.

Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross