No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Pri protidrogovej razii kukláčov skončilo na polícii viacero ľudí

Počas razie kukláčov na sídlisku vo Fiľakove skončilo na polícii viacero ľudí. Dvoch mužov zadržali v utorok 28. júla pred bytovkou, v ktorej neskôr robili domovú prehliadku. Prehľadali aj osobné auto a ďalšie priestory. Z bytovky potom vyviedli viacero ľudí, medzi nimi boli aj dve ženy. Koľko ľudí obvinili a čo všetko u nich našli, polícia zatiaľ neuviedla. Podľa informácií TV JOJ mali patriť k najväčším dílerom v meste.

Článok pokračuje pod reklamou
Na akciu sa prizerali desiatky miestnych. Ako viacerí uviedli, ku bytovému domu chodievalo veľa cudzích áut a ľudí. Častokrát rušili aj nočný kľud.

Doplnené o 15:15 hod.

Krajský vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania alebo obchodovania s nimi dvoch mužov. Podľa banskobystrickej policajnej hovorkyne Márie Faltániovej ide o 60-ročného Zoltána a 53-ročného Gabriela, obidvaja sú z Fiľakova.

Mali si zadovažovať nezisteným spôsobom od nestotožnených osôb psychotropnú látku za účelom ďalšej distribúcie v meste Fiľakovo, ktorú potom delili na menšie množstvá určené na predaj koncovým užívateľom. Zadržané množstvo bielej kryštalickej látky polícia zaslala na expertízu. Malo by ísť pravdepodobne o pervitín. Podľa Faltániovej mali túto činnosť obvinení robiť niekedy od polovice roka 2018 až do súčasnosti.

Správa bude doplnená.

Zdroj: Rimava.sk, VIDEO: TV JOJ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross