No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: V obci neďaleko Lučenca zasahovali kukláči, odhalili drogové laboratórium

OKRES LUČENEC – Kriminalisti z Lučenca aktuálne vykonávajú v jednej z obcí v Lučeneckom okrese domovú prehliadku. Ako ďalej informovala polícia, dôvodom sú drogy.

„V jednom z rodinných domov bolo nájdené kompletne vyrobené laboratórium pre pestovanie marihuany,“ uviedla polícia na sociálnej sieti s tým, že našli aj veľké množstvo podozrivých rastlín, ktoré budú po zaistení zaslané na expertízne skúmanie, kde vyhodnotia zaistené množstvo a tiež uvedú pôvod rastlín.

Článok pokračuje pod reklamouPodľa polície domovej prehliadke predchádzala informácia, v ktorej sa objavilo podozrenie, že v dome dochádza k násilnej trestnej činnosti. „Nakoľko sme disponovali informáciou, že ide o osobu so sklonmi k násilnému konaniu, kriminalisti z Lučenca požiadali o spoluprácu kolegov z Pohotovostného Policajného útvaru z Banskej Bystrice, ktorí osobu zadržali,“ vysvetlila polícia zásah. Ako ďalej dodali, vzhľadom na to, že vo veci prebiehajú procesné úkony a zisťujú všetky bližšie okolnosti prípadu, nebudú nateraz poskytovať viac informácií.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross