No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vodič na Golfe nedal v Pekle prednosť motorkárovi, ten utrpel ťažké zranenia

Ťažké zranenia s dobou liečenia viac ako šesť týždňov utrpel motorkár, ktorému nedal prednosť 19-ročný vodič z obce Prihradzany v okrese Revúca. K nehode došlo koncom minulého týždňa takmer na poludnie, na ceste III triedy v časti nazývanej Peklo. Ako ďalej Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, k zrážke došlo na križovatke v smere od miestnej chatovej oblasti na Priemyselnú ulicu v Revúcej.

Článok pokračuje pod reklamou"Pri odbočovaní doľava nedal prednosť zľava prichádzajúcemu motocyklu, ktorý viedol muž z Revúcej a šiel po hlavnej ceste," uviedla Faltániová s tým, že 49-ročný vodič z Revúcej utrpel ťažké zranenia a museli ho previezť do nemocnice. Alkohol podľa nej u 19-ročného vodiča osobného auta z obce Prihradzany zistený nebol.

Jarné počasie, napriek všetkým opatreniam proti koronavírusu, láka na cesty každý rok čoraz viac motocyklistov. Polícia preto vyzýva motorkárov, že keď sa už rozhodnú opustiť domov a naštartujú motorku, majú myslieť na svoju bezpečnosť a predvídať situáciu na ceste, ktorá môže nastať aj keď oni dopravné predpisy dodržia.

Zdroj: Rimava.sk , FOTO: Polícia


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross