No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Vodička zišla na krajnicu, skončila v jarku prevrátená na streche

Šírku nových ciest v okrese Rimavská Sobota preverila dnes staršia vodička. Medzi Blhovcami a Konrádovcami na juhu okresu Rimavská Sobota zišla do priekopy. So Škodou Fabia sa prevrátila na strechu. Privolaní hasiči ju museli vystrihávať.

Článok pokračuje pod reklamouPodľa informácií z operačného strediska HaZZ Banská Bystrica bola jednotka vyslaná k nehode jedného osobného auta, pri ktorom sa zranila jedna osoba. Na mieste zasahovali štyria príslušníci s technikou. "Príslušníci zranenú osobu vyslobodili a odovzdali Záchrannej zdravotnej službe," uvádzajú hasiči.

Podľa našich informácií staršia vodička v zákrute zišla z cesty po tom, ako sa stiahla na krajnicu pred prichádzajúcim autom v protismere.

Správa bude doplnená o policajné stanovisko.

Doplnené o 16:50 hod.
Podľa doterajšieho objasňovania nehody došlo tak, že 77-ročná vodička osobného auta Škoda Fabia išla v smere od obce Konrádovce na obec Blhovce. "Za miernou ľavotočivou zákrutou na zjazdnej a suchej vozovke sa pravdepodobne dostatočne nevenovala vedeniu vozidla a zišla mimo cestu," uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. Žena si mala zlomiť ruku.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross