No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vošiel do večierky a so zbraňou namierenou na predavačku pýtal peniaze

27. novembra 2018 |  | | |

Doposiaľ neznámy páchateľ v piatok, 23. novembra okolo 18:15 hod., v Lučenci na Partizánskej ulici vošiel do večierky, krátkou zbraňou mieril na predavačku a pýtal od nej peniaze. Keď zbadal prichádzajúcich zákazníkov, odložil zbraň a odišiel z predajne. Polícia už začala trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Verejnosť prosí o pomoc pri pátraní. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

„V súvislosti s vyšetrovaním tohto prípadu pátrame po mužovi vo veku 20 až 25 rokov, ktorý je vysoký približne 180 cm, je športovej postavy a má šedé oči. Na hlave mal šedú šiltovku, oblečenú mal zelenú bundu a pod ňou mal pletený sveter, kde vrchnú časť mal natiahnutú cez ústa aj nos,“ priblížila hovorkyňa a dodala, že pred predajňou čakala mladá žena, s ktorou páchateľ ušiel.

„Žiadame občanov, ak podľa popisu spoznali podozrivú osobu, alebo by mohli poskytnúť k prípadu akékoľvek informácie, aby ich oznámili na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebokovej stránky Policajného zboru,“ avizuje Faltániová.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: KR PZ Banská Bystrica


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross