No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vytláčal ich z cesty tereňákom, auto skončilo v potoku

perex_policiaScéna ako z akčného filmu. Vodič Mitsubishi Pajero vytláčal v noci z cesty Škodu Felicia, ktorá nakoniec skončila v potoku, posádke sa však podarilo včas vyskočiť. Polícia začala voči vodičovi tereňáku trestné stíhanie z prečinu poškodzovania cudzej veci. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová.

Ako ďalej uviedla nehoda sa stala v Utekáči časť Drahová na ceste III. triedy. Podľa jej slov 36-ročný Dušan z Kokavy nad Rimavicou viedol Mitsubishi Pajero, ktorým schválne počas jazdy nabúral do zadnej časti Škody Felicia, v ktorom sedel 30-ročný muž a 24-ročná žena. „Feliciu pretlačil cez lúku až k vodnému toku rieky Rimavica, kde vozidlo narazilo do pňa stromu,“ opisuje hovorkyňa, podľa ktorej posádka Felicie následne vystúpila.

Vodič Mitsubishi podľa Petrovičovej ešte narážal do auta až kým ho nezhodil do Rimavice. „Potom z miesta ušiel. Polícia ho však dopoludnia chytila,“ poznamenala hovorkyňa a dodala, že škoda na vozidle bola vyčíslená na takmer 2 tisíc eur * približne 1600 eur.

* Upresnené 20:00 hod.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross