No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Za jednu noc vykradol štyri autá, škoda je vyčíslená na stovky eur

13. októbra 2015 |  | | |

perex-kradezPoškodený interiér vozidla, odcudzené autorádiá, mobilný telefón, rôzne menšie predmety a celková škoda odhadnutá na viac ako tisíc eur. Taká je bilancia neznámeho páchateľa, ktorý sa v noci z nedele na pondelok vlámal do štyroch osobných áut na Záhradníckej ulici vo Fiľakove.Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová. Podľa jej slov neznámy páchateľ na všetkých vozidlách rozbil sklenenú výplň na dverách vodiča. „Z troch áut postupne odcudzil autorádiá s CD prehrávačom, mobilný telefón, rôzne menšie predmety a v jednom prípade poškodil aj interiér vozidla,“ priblížila hovorkyňa, podľa ktorej páchateľovi za tieto skutky hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

„Ak nájdete Vaše vozidlo násilne otvorené, ihneď zavolajte políciu na číslo 158. Nikdy si do auta nesadajte a nezisťujte, čo Vám zmizlo. Môžete tak zničiť stopy, ktoré páchateľ zanechal na mieste činu,“ avizuje Petrovičová.

DOPLNENÉ o 15:15
Ako Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová polícii vo Fiľakove sa v spolupráci s lučeneckou kriminálkou už podarilo zadržať podozrivú osobu a v súčasnosti s ňou vykonávajú procesné úkony.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: Polícia 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross