No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Za Muráňom vyťahovali kamión, pri motoreste Cieľ skončil v priekope ďalší

kamion-muranV priekope za Muráňom skončil včera popoludní vyvrátený kamión s návesom, po tom, ako 29-ročný vodič prešiel do protismeru a nezvládol riadenie. K zraneniu osôb nedošlo, kamión vyťahovali ešte včera večer. Ako Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková, vodič neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a vlastnostiam nákladu.
"Zišiel vpravo mimo cestu, následne cez protismernú časť vozovky vľavo mimo cestu, kde sa náves prevrátil na ľavý bok," uviedla Vašková, podľa ktorej požitie alkoholu u vodiča zistené nebolo. Zároveň spomenula, že poškodením ťahača vznikla pre spoločnosť z Bratislavy škoda vo výške približne 20-tisíc eur a poškodením návesu pre spoločnosť z Veľkého Krtíša škoda približne 20-tisíc eur. "Vodičovi bola na mieste uložená bloková pokuta vo výške 150 eur," dodala Vašková.

kamion pri cieli nad R. SobotouDnes nadránom skončil v priekope nad motorestom Cieľ v smere na Rimavskú Sobotu kamión, po šiestej hodine boli na miesto privolaní aj rimavskosobotskí hasiči. Ako pre Rimava.sk uviedol riaditeľ Okresného riaditeľstva hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Rimavská Sobota Marek Laššák, nahlásený im bol únik nafty, ktorú ráno odčerpávali a miesto posypali vapexom. Ku prevrátenému kamiónu sa vrátili dopoludnia, keď ho vyťahovali na vozovku. Podľa banskobystrickej policajnej hovorkyne Petry Vaškovej nebol pri kolízii nikto zranený a ide o škodovú udalosť.

[nggallery id=1271]
Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross