No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zadržanie podozrivého skončilo policajnou naháňačkou. U muža boli nájdené aj drogy

Zdroj: FB Polícia SR Banskobystrický kraj

UZOVSKÁ PANICA – Vo štvrtok (18.mája) zadržala polícia v súvislosti s podozrením z páchania drogovej trestnej činnosti podozrivého muža, ktorý sa pokúsil o útek. Muži zákona boli nútení použiť aj služobnú zbraň.

Auto s podozrivým mužom zastavili policajti Pohotovostného policajného útvaru z Banskej Bystrice v popoludňajších hodinách pri obci Uzovská Panica. "Vodič sa po zastavení pokúsil o útek na motorovom vozidle, pričom narazil do služobného auta polície, ktoré poškodil. Na opakované výzvy k zastaveniu a opusteniu vozidla nereagoval, situácia si vyžiadala použitie služobnej zbrane, aby sa zamedzilo úteku podozrivého muža," uviedla polícia na svojom Facebooku.

Článok pokračuje pod reklamou


Po zadržaní polícia robila u podozrivého muža domovú prehliadku v obci Bátka, kde býva. "Pri doteraz vykonaných procesných úkonoch boli nájdené podozrivé látky a iné komponenty, pri ktorých je podozrenie, že súvisia s drogovou trestnou činnosťou. Všetok zaistený materiál bol zaslaný na expertízne skúmanie. Vyšetrovateľ v Rimavskej Sobote začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť," znelo v stanovisku polície. V prípade zadržanej osoby, ide o muža, ktorý už bol v minulosti opakovane trestne stíhaný pre drogovú trestnú činnosť.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross