No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zisťovali sme za vás: K bitke na Malohontskej ulici sa vyjadrila polícia aj nemocnica, v ktorej je Gabriel hospitalizovaný

Zdroj: Facebook Rooseveltova nemocnica

RIMAVSKÁ SOBOTA/BANSKÁ BYSTRICA – Nešťastie, ktoré sa stalo v sobotu (23. septembra) v skorých ranných hodinách, spôsobilo v Rimavskej Sobote obrovský rozruch.

Gabriel videl hádku muža a ženy, ktorej chcel zabrániť. Následne došlo k vzájomnému slovnému a fyzickému útoku medzi týmito dvomi mužmi, v dôsledku čoho skončil Gabriel ležať na zemi, po čom mu bola prítomnými osobami privolaná zdravotná pomoc.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako pre portál Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, poškodený bol prevezený do nemocnice v Banskej Bystrici, kde sa nachádza aj v súčasnosti, zatiaľ čo druhý muž čelí obvineniu. "25-ročný muž bol obvinený z ublíženia na zdraví, stíhaný je na slobode," dodala Kováčiková.

K zdravotnému stavu zraneného Gabriela sa vyjadrila aj Roosveltova nemocnica, do ktorej bol prevezený. "Pacient je hospitalizovaný na II. Klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny SZU. Jeho stav je momentálne vážny," uviedla hovorkyňa nemocnice Ružena Maťašeje.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross