No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTOSÚŤAŽ: Hlasovanie je spustené. Hľadajú sa najkrajšie fotky regiónu

súťaž o najkrajšiu fotografiuViac ako osemdesiat fotografií z regiónu sa uchádza o váš hlas. Až do 20. júna môžete označiť tie, ktoré sa vám páčia najviac a posunúť ich medzi víťazov verejného hlasovania. Súťaž o najkrajšie fotografie z regiónu vyhlásila Miestna akčná skupina (MAS) Malohont,  spoločne s partnerskými miestnymi akčnými skupinami MAS Hříběcí hory a MAS Společná cesta z Českej republiky.

"Do súťaže bolo zaradených 81 fotografií od 16 autorov, pričom najviac fotografií bolo prijatých v kategórii Prírodné zaujímavosti regiónu," povedala pre Rimava.sk manažérka MAS Miroslava Vargová. Fotografi mohli zároveň posielať aj svoje zábery na tému život na vidieku a kultúrne dedičstvo.

Podľa slov manažérky MAS Malohont budú víťazi verejného hlasovania ocenení spolu s víťazmi jednotlivých kategórií fotosúťaže na jeseň tohto roka. Ako vysvetlila, do týždňa po ukončení súťaže v každej z partnerskej MAS vyhodnotia všetky kategórie. „Víťazi, o ktorých rozhodne hodnotiaca komisia MAS, budú pozvaní na spoločné stretnutie na jeseň tohto roka v území MAS MALOHONT, kde vyhlásime celkových víťazov a odovzdáme ceny,“ dodala.

Okrem toho každá z partnerských MAS usporiada počas leta na svojom území výstavu z vybraných fotografií.

Ako sa môžete zapojiť do verejného hlasovania?

Kliknite na tento odkaz na Facebook-u, označte "páči sa mi to" pri každej fotke, ktorej chcete dať svoj hlas. Hlasovať môžete do 20. júna za ľubovoľný počet fotografií.

FB - hlasovanie

Fotosúťaž vyhlásila Miestna akčná skupina MALOHONT spoločne s partnerskými miestnymi akčnými skupinami MAS Hříběcí hory a MAS Společná cesta z Českej republiky v rámci projektu nadnárodnej spolupráce Spoločne sme na koni. Projekt je spolufinancovaný z Európskeho poľnohospodárskeho fondu pre rozvoj vidieka v rámci Programu rozvoja vidieka SR 2007 - 2013 a Programu rozvoje venkova ČR 2007 - 2013.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross