No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Najvyšší čas na markízu, u firmy Rolltherm teraz s regionálnou zľavou

7. júla 2009 |  | 

Markíza - synonymum pre príjemný chládok v čase prichádzajúcich letných horúčav či ostrých slnečných lúčov a zároveň vynikajúca ochrana pred čoraz škodlivejším UV žiarením. Rimavskosobotská firma Rolltherm je na markízy (a inú tieniacu techniku) absolútnym špecialistom. Svedčí o tom vysoká kvalita ponúkaných služieb, profesionálny prístup k zákazníkom ale hlavne najrýchlejšia dodávka a bezkonkurenčné ceny. Pre “domácich” teraz navyše s mimoriadnou zľavou!

“Zameranie a poradenstvo má u nás zákazník úplne zadarmo, hoci iné firmy si už v tejto fáze účtujú poplatky,” vysvetľuje pre Rimava.sk majiteľ spoločnosti Róbert Zagyi. Ako vzápätí dodáva, objednávku vybavujú skutočne promptne, zvyčajne do desiatich dní.

“Problémom nie sú ani atypické priestory, oblúky či stromy, ktoré sa na prvý pohľad môžu javiť ako prekážka,” vysvetľuje majiteľ. Okrem toho možno markízu (tak trochu netradične) spojiť so sušiakom na bielizeň, čo určite ocenia hlavne obyvatelia bytových domov.

Kvalitný materiál je pre firmu Rolltherm samozrejmosťou. “Na markízy s päťročnou zárukou sú použité látky rakúskej výroby, značky Sattler, ktoré sú odolné voči vode, obsahujú UV filtre a zároveň sú impregnované proti znečisteniu a plesniam,” priblížil Zagyi. Zákazník má pritom možnosť vybrať si z takmer stovky druhov látok s využitím najrôznejších farieb a vzorov, ktoré sa dajú perfektne zladiť s doplnkami na záhradný nábytok.

“Na výber máme niekoľko typov markíz, od výsuvných cez vyklápacie, stánkové, terasové až po tzv. pergoly a baldachýny, možnosti sú naozaj široké,” hovorí majiteľ. Podľa jeho slov sa pre dokonalé pohodlie a komfort dajú markízy doplniť aj o veterné, svetelné a dažďové  senzory .

V prospech spoločnosti nepochybne hovorí aj 14  rokov pôsobenia na trhu, bohaté skúsenosti a množstvo zákaziek, ktoré ročne počítajú na stovky. Markízy od firmy Rolltherm by ste už našli v Nemecku i vo Viedni, na slovenskej “pôde” napríklad pri viacerých obchodných a rekreačných centrách ako aj pri rodinných domoch mnohých známych hercov, politikov a športovcov.

Pre viac informácií kliknite aj na www.markizy.sk

Mob.: 0903 531 294
Mob.: 0907 885 012
Tel.:   047 50 11 323

PR-článok

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross