No active "ca-sidebar-197687" sidebar

NOVEMBER: V regióne filmové podujatia aj tanečné zábavy

ilustračné fotoFilmový festival v Hnúšti, burza detských potrieb či prvé tanečné zábavy tejto sezóny vo Veľkých Teriakovciach a na Hrachove - to je výber z podujatí, ktoré sa chystajú tento mesiac v regióne. Rimava.sk informovala manažérka miestnej akčnej skupiny Malohont Miroslava Vargová.

Už najbližšiu sobotu budú znieť na Teplom Vrchu známe hity od Louisa Armstronga, Edith Piaf a Elvisa Presleyho v podaní ich imitátorov Petra Ondriu, Edity Moravskej a Juraja Prsteka. Koncert začína o 18.00 hod. v tamojšom rekreačnom komplexe.

Sobota 22. novembra bude patriť filmovej tematike. V Klenovci sa uskutoční tradičný Deň filmu a divadla spojený s prezentáciou filmov z tvorivých dielní a do Hnúšte opäť zavíta filmový festival, ktorý sa koná vo viac ako 200 mestách na Slovensku i v Čechách. Od 14.00 hod. si budú môcť diváci v Kine Rimava v Hnúšti pozrieť sedem špičkových filmov o extrémnom lyžovaní, zimnom lezení, skialpinizme a iných zimných dobrodružstvách. Nebude chýbať ani slovenský film od Pavla Barabáša pod názvom Polárnik.
V rovnakom čase sa bude v Hnúšti v prístavbe Kultúrneho domu odohrávať burza detského oblečenia, hračiek a ďalších detských potrieb.

V závere novembra začínajú tanečné zábavy. Vo Veľkých Teriakovciach na Salaši pod Maginhradom budú súčasťou programu aj zvyky na Ondreja a škola tanca. V Hrachove sa uskutoční Katarínska zábava.

Zdroj: MAS Malohont


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross