No active "ca-sidebar-197687" sidebar

PÍŠETE NÁM: Na Sídlisku Rimava si ráno našla zdemolované auto. Vandali sa „činili“

rozbite-auto rimavska sobotaAuto odparkovala tak ako vždy, pri bytovke na Sídlisku Rimava, ráno si ho našla úplne zdemolované. Rozbité čelné sklo, zničené spätné zrkadlá, prepichnuté pneumatiky, odtrhnutá anténa aj stierač – takto sa na jej štvorkolesovom tátošovi vybúrili neznámi vandali. „Myslela som si, že sa mi to celé iba sníva,“ povedala pre Rimava.sk zhrozená majiteľka auta značky Opel, ktorá takýto ranný šok nikomu nepraje.

Demolačná čata sa zrejme činila okolo druhej - pol tretej v noci. Vtedy bolo na sídlisku počuť hluk. Podľa majiteľky zničeného auta tu však nočný cirkus nie je nič výnimočné, najmä v lete. Ani vo sne by ju nenapadlo, že sa niekto pustí do zaparkovaných vozidiel, hlavne keď sú blízko pri bytovkách. Kto sa potreboval takto vybúriť, zatiaľ nevie. To, že si vyčíňanie vandalov odnieslo práve jej auto, považuje za náhodu, nepredpokladá, že by sa jej chcel niekto pomstiť. Ako podotkla, nie je jediná, kto si ráno na sídlisku našiel poškodené auto.

Škodu zatiaľ presne vyčíslenú nemá, no už teraz je jej jasné, že ju oprava bude stáť stovky eur.
Na mieste bola aj polícia. Majiteľka prosí prípadných svedkov, aby ohlásili, ak videli vandalov v akcii.

Doplnené o 13:00 hod.:
Ako pre Rimava.sk potvrdila banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, v súvislosti s poškodenými autami na sídlisku polícia prijala dve oznámenia a preveruje ich ako priestupok proti majetku.

 

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross