No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Na Západe otvorili novú pizzeriu, receptúry aj suroviny majú priamo z Talianska

Na Sídlisku Západ v Rimavskej Sobote pripravujú pravú pizzu aj ďalšie talianske pochúťky, vždy čerstvé, s originálnymi surovinami a receptúrami. Novú Pizzeriu Palazzo otvorili v piatok, 2. novembra. V príjemnom prostredí útulnej reštaurácie na Rybárskej ulici nájdete kúsok Talianska, jeho chutí a vôní.

Žiadne polotovary, len čerstvé jedlá, originál talianske cestoviny, chutné šaláty, polievky, špeciality talianskej kuchyne a v neposlednom rade vyše dvadsať druhov pizze. Majitelia stavili na kvalitu, nie na kvantitu. Ich cieľom je, aby si ľudia naozaj pochutnali, aby pizza, ktorú pripravia, bola skutočne ako pizza priamo v Taliansku. V kuchyni na jej prípravu používajú dokonca aj múku určenú osobitne na pizzu, žiadny kečup, ale vlastnoručne vyrobenú paradajkovú omáčku, výbornú mozzarellu, prosciutto, chutné olivy a mnohé ďalšie talianske ingrediencie. Receptúry pochádzajú od skúseného šéfkuchára a špecialistu na taliansku kuchyňu Petra Koštiala, ktorý pripravuje výborné a vyhľadávané jedlá v úspešnej pizzerii v Plešivci.

Chuťovým pohárikom určite ulahodia aj talianske vína alebo kvalitná talianska káva Cafe Milano. Tí, ktorí k dobrému jedlu uprednostnia radšej pivko, sa tiež majú na čo tešiť, hoci v tomto prípade už v pizzerii nešli až do Talianska. Čapujú Krušovice aj nealko pivo Bažant.

V Pizzerii Palazzo nájdete nielen skvelé jedlo ale aj príjemné posedenie, nechýba ani detský kútik pre najmenších hostí (a to ešte v lete pribudne veľká terasa).

Ten, kto si chce príchuť Talianska v podobe kvalitných surovín odniesť aj domov, si priamo v reštaurácii môže zakúpiť rôzne produkty stredomorskej kuchyne.

Nová Pizzeria Palazzo na Sídlisku Západ je otvorená každý deň, od pondelka do štvrtka v čase od 10.00 do 22.00 hod., v piatok a v sobotu o hodinu dlhšie. V nedeľu majú otvorené od 11.00 do 22.00 hod. Od pondelka, 5. novembra, pizzu priamo k Vám prinesie donášková služba ( t.č. 0918 31 77 44, 0903 92 96 01 alebo 0949 88 38 88)

Viac info aj na pizza-palazzo.sk.

[nggallery id=845]

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok


Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross