No active "ca-sidebar-197687" sidebar

TEATRO: Zrušili sme viazanosť a pripravili nové výhodné balíky TV a internetu

9. novembra 2011 | |  | |

RSNET, prevádzkovateľ optickej digitálnej televízie a internetu Teatro, prichádza s jesennými novinkami v podobe mimoriadne výhodných ponúk. Telekomunikačné služby BE FREE sú teraz bez viazanosti, nové balíčky televíznych programov a internetu ušetria nemálo peňazí.

„Zrušili sme viazanosť a prichádzame s tzv. zľavovým bonusom, čo je spôsob, ako zabezpečiť cenovo výhodné služby bez hrozby sankcií a pokút pri nedodržaní viazanosti,“ hovorí jeden z konateľov spoločnosti RSNET Radovan Ceglédy. Ponuky označené ako BE FREE teda garantujú zvýhodnené ceny bez viazanosti, v porovnaní s konkurenciou výrazne lacnejšie.

Veľa programov za málo peňazí

RSNET pripravil aj akciové programové balíčky TeatrO TV so širokým výberom kanálov rôznych žánrov. Súčasťou balíkov sú aj pokrokové funkcie ako pozastavenie programu, prehrávanie zo záznamu, archív vysielania a mnohé ďalšie. Tripleplay balíčky Mini+ (60 televíznych staníc), Midi+ (80 televíznych staníc) či Maxi+ balíček (100 televíznych staníc) sa teraz skutočne oplatia, každý z nich obsahuje aj extra bonusy v podobe prémiových kanálov alebo tematických balíčkov na tri mesiace zadarmo. Ďalšími výhodami je super rýchly stabilný optický internet, pevná linka, najvyššia možná kvalita digitálneho obrazu, TV archív, elektronický programový sprievodca či nahrávanie.
„Plná funkcionalita je už priamo v cene balíka, aj toho najzákladnejšieho so 60 programami za 7,90 eur,“ hovorí konateľ RSNET-u. Všetky dôležité informácie o akciových ponukách sa nachádzajú na vynovenej internetovej stránke www.rsnet.sk, akékoľvek otázky zodpovedia aj priamo v predajni na Námestí Š. M. Daxnera 413 (na prízemí Hotela Zlatý Býk) alebo na zákazníckej linke 0903 11 99 99.

.

Akciový leták TeartO TV.

Zdroj: Rimava.sk PR-správa

.

.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross