No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Týždenný horoskop od 18. 9. do 24. 9. 2023: Škorpión (23. október – 22. november)

17. septembra 2023 | |  | 
Zdroj obrázka: Pixabay/Darkmoon_Art

Budúci týždeň bude pre vás obdobím vášho vlastného prebúdzania a vnútorného skúmania. Bude to čas na hľadanie pravdy vo svojom vnútri a prekonávanie prekážok.

Láska: Vo vašom osobnom živote budete prechádzať obdobím intenzívnych pocitov a vášne. Buďte otvorení svojim emocionálnym reakciám a nebojte sa komunikovať so svojím partnerom o svojich pocitoch. Slobodní Škorpióni môžu mať nádej na vášnivé stretnutie.

Práca: V práci sa pripravte na náročné situácie, ktoré budú vyžadovať vašu odhodlanosť a vytrvalosť. Vaše schopnosti vyriešiť komplikované problémy vás vynesú do popredia. Buďte pripravení na zmenu a inovácie vo svojej pracovnej sfére.

Článok pokračuje pod reklamou


Zdravie: Dbajte na svoje fyzické a duševné zdravie. Pravidelná cvičebná rutina vám pomôže udržať si energiu. Snažte sa tiež nájsť čas na relaxáciu a meditáciu, aby ste uvoľnili napätie.

Tip na týždeň: Skúste si vyhradiť čas na sebareflexiu a vnútorné preskúmavanie. To vám pomôže lepšie pochopiť svoje ciele a hodnoty.

Dôležité je, aby ste zostali verní svojim pocitom a snažili sa prekonať výzvy so sebavedomím. Šťastný týždeň, Škorpióni!


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross