No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Týždenný horoskop od 18. 9. do 24. 9. 2023: Strelec (23. november – 21. december)

17. septembra 2023 | |  | 
Zdroj obrázka: Pixabay/Darkmoon_Art

Nadchádzajúci týždeň bude pre vás obdobím dobrodružstva a rozširovania obzorov. Budete mať chuť objavovať nové miesta a nápady, a váš optimizmus vás bude viesť k novým príležitostiam.

Láska: Vo vašom osobnom živote budete tento týždeň náchylní k spontánnym romantickým gestám. Buďte otvorení novým skúsenostiam a nebojte sa prejaviť svoje city voči partnerovi. Slobodní môžu mať príležitosť na zaujímavé stretnutia cez spoločenské akcie alebo záujmy.

Práca: V práci budete mať príležitosť na prezentovanie svojich nápadov a kreativity. Vaša schopnosť vyjadrovať svoje myšlienky jasne a presvedčivo vám otvorí dvere k novým projektom. Buďte pripravení na zmeny a nové príležitosti v pracovnej sfére.

Článok pokračuje pod reklamou


Zdravie: Dbajte na svoje fyzické a duševné zdravie. Aktivita na čerstvom vzduchu a dobrodružstvo v prírode vám pomôžu uvoľniť napätie a získať novú energiu.

Tip na týždeň: Skúste si naplánovať krátky výlet alebo dobrodružnú aktivitu, ktorá vás vyvedie z bežného prostredia a umožní vám objavovať nové miesta.

Dôležité je, aby ste zostali verní svojim hodnotám a nezabudli si užívať život plný dobrodružstva a nových skúseností. Šťastný týždeň, Strelci.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross