No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Týždenný horoskop od 2. 10. do 8. 10. 2023: Ryby (20. február – 20. marec)

1. októbra 2023 | |  | 
Zdroj obrázka: Pixabay/Darkmoon_Art

Tento týždeň bude pre vás obdobím intuície a duchovného rastu. Vaša vnímavosť a empatická povaha vás povedú k hľadaniu hlbších významov a spojeniu s vašou vnútornou pravdou.

Láska: Vo vašom romantickom živote budete tento týždeň potrebovať viac emocionálnej podpory a porozumenia. Otvorte sa svojmu partnerovi a vyjadrite svoje pocity. Ak ste slobodní, môžete stretnúť niekoho, kto bude vnímavý k vašim potrebám.

Práca: V práci budete tento týždeň potrebovať viac času na samostatnú prácu a vnútornú reflexiu. Zhodnoťte svoje ciele a zameranie. Vaša intuícia vám pomôže nájsť správnu cestu k dosiahnutiu vašich cieľov.

Článok pokračuje pod reklamou


Zdravie: Dbajte na svoje fyzické a duševné zdravie. Pravidelná meditácia a cvičenie vám pomôžu udržať duševnú rovnováhu. Skúste sa tiež venovať umeniu alebo hudbe, čo vám posilní duševný blahobyt.

Financie: Vo finančnej oblasti buďte tento týždeň opatrní a starostliví. Zvážte dlhodobé finančné ciele a plánujte svoje výdaje rozumne. Môžete mať príležitosť na rozvoj vašich finančných zdrojov.

Celkovo bude tento týždeň pre Ryby obdobím vnútorného prieskumu a duchovného rastu. Využite svoju intuíciu a empatiu na to, aby ste našli hlbšie významy a dosiahli duševnú rovnováhu. Buďte vnímaví voči svojim potrebám a potrebám ostatných. Užite si tento týždeň plný duchovnej obohatenosti.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross