No active "ca-sidebar-197687" sidebar

BEDMINTON: Michal Kozlok majstrom Slovenska 2018

Mladý bedmintonista Michal Kozlok z klubu ŠK Hrachovo sa stal v kategórii do 11 rokov majstrom Slovenska pre rok 2018. V Bratislave triumfoval vo štvorhre. Predstavil sa v nej po boku Andreja Suchého (BKK Sliač). Rimava.sk o tom informoval tréner Milan Keder.

„Potvrdili pozíciu najvyššie nasadeného páru. V úvodnom kole mali Kozlok so Suchým voľný žreb. Pri svojom víťaznom ťažení prešli cez tri páry, vo finále zdolali dvojicu Diro/Pokorný (Prešov, Košice) 2:0 na sety,“ priblížil tréner.

Michala Kozloka ovenčili medailou aj vo dvojhre, kde získal bronz. Podľa Kedera, bol Michal nasadenou štvorkou a v prvom kole mal voľno, potom zaznamenal dve víťazstvá a v semifinále hladko prehral so svojím deblovým partnerom Suchým 0:2, ktorý si napokon vybojoval zlato.

„Do novej sezóny 2019 v kategórii U11 – najmladší žiaci - Miško nastupuje vo všetkých disciplínach ako nasadená jednotka! V novej sezóne bude vo štvorhre štartovať s Oliverom Matzom (Spoje Bratislava) s v mixe s Kvetkou Sopkovou (BC Prešov),“ dodal na záver Keder.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív Milan Keder


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross