No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nová sezóna Kamila Juhaniaka prinesie nové možnosti

21. januára 2014 |  | | |

Kamil Juhaniak (vpravo)Rimavskosobotskému cyklistovi Kamilovi Juhaniakovi , ktorému sa doposiaľ vo svete cyklistiky podarilo pripísať na svoje konto šesť víťazstiev a 18 pódií, sa otvárajú nové vymoženosti. Po troch rokoch pretekania bez akejkoľvek trénerskej či klubovej podpory sa na štart novej sezóny postaví pod vedením klubu Škoda Inter Bratislava a pod trénerským dohľadom Františka Trkala z Brnenského TJ Favoritu Brno (v najbližších mesiacoch by si ho pod „krídla“ mal zobrať tréner Interu Bratislava ).
kamil-juhaniak„Novými vymoženosťami mám aj veľa nových ambícii a novú ešte silnejšiu motiváciu k lepším výsledkom. Chce to pravidelnú a tvrdú prípravu. Už teraz oproti minulému roku sa mi tréningový plán zvýšil o 80 percent a telo naň reaguje skvele. Teraz mám prípravné obdobie, ktoré zahŕňa hlavne rozvoj sily a vytrvalosti. Tréningy sú stavané prevažne dvojfázovo od 3 do 5 hodín denne,“ uviedol pre Rimava.sk cyklista Juhaniak. Ako tvrdí, túto sezónu sa chce ešte viacej zviditeľniť a pravidelne podávať 100 percentný výkon.

Obrovská vďaka za minulú aj tohtoročnú sezónu podľa Juhaniaka patrí jeho rodine, hlavnému sponzorovi a jeho pracovnému tímu, ako aj masérke. „Môjmu otcovi, ktorý ma podporuje na každých pretekoch a tak isto aj mojim fanúšikom čo ma sprevádzali a povzbudzovali na pretekoch,“ zdôraznil cyklista z Rimavskej Soboty.

Novinkou a prvým ročníkom amatérskych Cyklistických pretekov v Rimavskej Sobote bude cestný cyklistický pretek TeatrO Okolo Malohontu, ktorý je pod organizačným výborom Mareka Urbančoka, Jozefa Juhaniaka, Radovana Ceglédyho a ďalších pomocníkov pri organizovaní a zviditeľnení tohto športu aj na Juhu Slovenska. Preteky sú naplánované začiatkom jesenného obdobia.

kamil-juhaniak1

kamil-juhaniak2


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross