No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Dvaja Rimavskosobotskí zápasníci získali titul majstrov Slovenska

28. decembra 2017 | |  | 

Dvojica zápasníkov Lokomotívy z Rimavskej Soboty, Michal Radnóti a Pavol Rapčan získali zlaté medaily a tituly majstrov Slovenska v súťaži družstiev pre rok 2017 v drese Vihorlatu Snina. Už pravidelne zápasnícky klub z východu republiky, ktorý má vždy majstrovské ambície, siahne po posilách aj z Lokomotívy. Ako pre Rimava.sk uviedol tréner Jozef Radnóti, tento rok medzi pretekármi, ktorí za Sninu v lige hosťovali boli pretekári z Ukrajiny, Ruska a trojica zápasníkov z Rimavskej Soboty.

„Richard Totkovič však kvôli pracovným povinnostiam nemohol nastúpiť ani v jednom kole,“ ozrejmil tréner. Michal Radnóti získal za Sninu v poradí už šiesty titul. Pavol Rapčan si vybojoval titul majstra Slovenska po prvýkrát.

„Nadštandardná spolupráca a výborné priateľské vzťahy medzi Vihorlatom Snina a nami už trvajú vyše desať rokov,“ povedal tréner Lokomotívy a dodal, že zápasníkov z Rimavskej Soboty považujú už ako za vlastných. „Paľko Rapčan zápasil za mužov prvý rok a hneď sa dostal do majstrovského kádra. Vihorlat pri útoku na ďalší titul počíta so všetkými tromi našimi zápasníkmi a plus ešte aj s vicemajstrom Sveta Gulajevom,“ uzavrel Radnóti.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross