No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Džudisti Lokomotívy z Považskej Bystrice neodchádzali naprázdno

8. októbra 2018 | |  | | |

Uplynulú sobotu sa džudisti z Lokomotívy zúčastnili 15. ročníka Grand Prix mesta Považská Bystrica pre žiakov a žiačok. Zúčastnilo sa tam viac ako 400 športovcov zo siedmich krajín Európy, a to Poľska, Čiech, Nemecka, Rakúska, Maďarska, Lotyšska a Slovenska. Rimava.sk o tom informoval Ľubomír Antal, predseda oddielu džudo Lokomotíva Rimavská Sobota.

„Natália Gažiová nesklamala a vo váhe do 40 kg starších žiačok dosiahla zlaté umiestnenie, kde zdolala súperky zo Slovenska a aj zo zahraničia. Tento turnaj Natálka vyhrala už piaty krát za sebou,“ priblížil Antal.

Podľa jeho slov Lukáš Koóš nastupoval na tatami vo váhe do 66 kg v kategórii starších žiakov, kde získal bronzovú medailu – tretie miesto. Ako Antal ozrejmil, medzi súpermi našiel len jedného premožiteľa z Banskej Bystrice na nešťastie hneď v prvom zápase. „V repasáži sa mu darilo výborne, kde zdolal všetkých troch súperov,“ dodal s tým, že výbor Lokomotíva džudo Rimavská Sobota touto cestou ďakuje za vzornú reprezentáciu oddielu ako aj mestu Rimavská Sobota.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív Ľubomír Antal


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross