No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Džudisti z Lokomotívy na medzinárodnej Grand Prix, Gažiová si odniesla i ocenenie

22. februára 2017 | |  | | | |

perex-dzudoDžudisti z Lokomotívy sa uplynulú sobotu zúčastnili 4. ročníka Medzinárodného Grand Prix Banská Bystrica 2017 v džude žiakov a žiačok. „Náš oddiel reprezentovala džudistka Natália Gažiová,“ uviedol pre Rimava.sk predseda džudo oddielu Ľubomír Antal, podľa ktorého sa na súťaži zúčastnilo skoro 600 džudistov zo 16 krajín Európy.

Podľa Antala na začiatku súťaže bola odmenená Natália Gažiová Slovenským zväzom džuda za dosiahnutie strieborného umiestnenia v Ranking liste mladšie žiačky 2016. Po tom Natália nastúpila na súťažné tatami, kde štartovala vo váhe do 32kilogramov. „Nesklamala a vo veľmi ťažkej konkurencii zahraničných džudistiek zvíťazila nad všetkými vo svojej kategórii a obsadila zlatú priečku,“ poznamenal Antal.

Starší žiaci v súťaži družstiev obsadili tretie bronzové umiestnenie. Ako ďalej predseda uviedol, družstvo Lokomotívy sa skladalo z džudistov: -42 kg Tóth Richard, -46 kg Gaňa Filip, -50 kg Fekiač Miroslav, -55 kg Kilačko Michal, -60 kg Bihári Július, -66 kg Bihári Adam, -73 kg Dedinský Lukáš a +73 kg Majoroš Bruno.

Celkové umiestnenie družstiev:
1 . miesto Dukla Banská Bystrica
2 . miesto JK Bezigrad Slovinsko
3 . miesto Lokomotíva – judo Rimavská Sobota

„Touto cestou ďakuje výbor Lokomotívy všetkým džudistom za vzorné reprezentovanie oddielu, mesta Rimavská Sobota a mesta Lučenec. Zároveň ďakujeme aj trénerom Gažimu, Babicovej a Robertovi Rácovi,“ dodal na záver Antal.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív džudo Lokomotíva Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross