DŽUDO: Na turnaji nádejí v Lučenci sa Lokomotíva nestratila, domov si odnášali cenné kovy

27. apríla 2018 | |  | | |

Džudisti z Lokomotívy majú za sebou 3. kolo Turnaja nádejí v Lučenci. Svoje si sily si na tatami zmerali žiaci a žiačky. Turnaj organizujú najmä pre najmladších a začínajúcich džudistov v kraji Banská Bystrica. Na súťaži v Lučenci sa zúčastnilo 100 džudistov, medzi nimi aj z oddielov Lokomotíva džudo Rimavská Sobota i Mladosť CVČ Relax Rimavská Sobota. Rimava.sk o tom informoval Ľubomír Antal, predseda džudo oddielu Lokomotívy.

„Náš oddiel reprezentovali kvôli maródke len dvaja džudisti, Oliver Radovský a Maťko Gaži,“ priblížil Antal. Podľa jeho slov v kategórii super mini žiakov Maťko Gaži vo váhe do 30 kg obsadil strieborné miesto, keď vo finále prehral na wazari a druhý zástupca Oliver Radovský vo váhe do 27 kg mini žiakov si vybojoval bronzové 3. miesto. „Chlapcom gratulujeme a touto cestou výbor Lokomotívy ďakuje džudistom za vzorné reprezentovanie oddielu a mesta Rimavská Sobota,“ zakončil Antal.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: archív Ľubomír Antal