No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DŽUDO: Natália Gažiová nesklamala, na Medzinárodnom turnaji získala najcennejší kov

27. júna 2018 | |  | | | |

Džudisti z Lokomotívy sa uplynulú sobotu zúčastnili 48. ročníka Medzinárodného turnaja Veľkej ceny Michaloviec pre mladších, starších žiakov a žiačok. Na východe Slovenska sa zišlo 350 pretekárov z 38 klubov a 8 štátov Európy (Ukrajina, Litva, Poľsko ,Česko, Rumunsko, Maďarsko, Rakusko, Slovensko).„Lokomotívu reprezentovala staršia žiačka Natália Gažiová, ktorá štartovala vo váhe do 40 kg aj keď celú túto sezónu zápasila vo váhe do 36 kg. Úspešne zvládla všetkých päť zápasov a tak získala zlaté umiestnenie v silno obsadenej váhe džudistkami i zo zahraničia,“ uviedol pre Rimava.sk predseda džudo oddielu Lokomotívy, Ľubomír Antal.

Ďalšími dvoma džudistami z Lokomotívy boli vo váhe do 66 kg starší žiaci Lukáš Koóš a Robert Balog. Podľa Antala si Lukáš vybojoval tretie bronzové umiestnenie a Robo akurát o tretie miesto prehral, tak skončil na bodovanom 5. mieste.

„Touto cestou by som sa chcel poďakovať Natálke, Lukášovi a Robovi v mene výboru Lokomotívy džudo Rimavská Sobota za vzornú reprezentáciu oddielu, mesta Rimavská Sobota a aj v mene všetkých sponzorov, ktorí podporujú náš oddiel,“ poznamenal Antal a dodal, že na súťaži pretekárov sprevádzali tréneri Gaži a Babicová.

Natália Gažiová - 1. miesto

Zdroj: Rimava.sk Foto: archív Ľubomír Antal


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross