No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DŽUDO: Robert Balog strieborný na medzinárodnom turnaji v Michalovciach

27. júna 2019 | |  | 

Džudisti z Lokomotívy sa uplynulú sobotu zúčastnili 49. ročníka medzinárodného turnaja Veľkej ceny Michaloviec pre mladších, starších žiakov a žiačok. Na východe Slovenska sa zišlo 442 pretekárov z 38 klubov a osem štátov Európy (Ukrajina, Litva, Poľsko ,Česko, Rumunsko, Maďarsko, Rakusko, Slovensko). 

Lokomotívu reprezentoval Robert Balog v hmotnosti nad 73 kg starších žiakov. V prvom zápase prehral s Popjakom z domácich Michaloviec na ipon, ale ďalšie zápasy už zvládol s prehľadom.

Druhý zápas do 10 sekúnd vyhral nad Kamaitis Rapolas, tretí zápas na ipon zvíťazil nad Bednas Danielom z Vranova nad Topľou, štvrtý zápas pred časovým limitom zdolal Štastného Jakuba zo Spišskej Novej Vsi.

Takto obsadil strieborné umiestnenie na Medzinárodnej Veľkej cene Michaloviec. „Touto cestou by som sa chcel poďakovať Robovi Balogovi v mene výboru Lokomotívy judo Rimavská Sobota za vzornú reprezentáciu oddielu, mesta Rimavská Sobota a aj v mene všetkých sponzorov, ktorý podporujú náš oddiel,“ uviedol predseda oddielu judo Lokomotíva Ľubomír Antal.

Zdroj a Foto: Ľubomír Antal


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross