Džudista Denis Farkaš vybojoval na Majstrovstvách Stredoslovenského regiónu zlato

25. februára 2013 |  | |

Džudista Denis Farkaš z Lokomotívy Rimavská Sobota vybojoval na Majstrovstvách Stredoslovenského regiónu vo váhe do 90 kg zlatú medailu. Ako Rimava.sk informoval predseda Lokomotívy RS Ľubomír Antal, v nedeľu, 24. februára, sa v športovej hale na Štiavničkách v Banskej Bystrici zišlo 69 džudistov z 22 oddielov Slovenska, Lokomotívu reprezentovali traja pretekári. „Umiestnili sa na popredných miestach,“ uviedol Antal. V kategórii dorastencov sa ešte v kategórii do 90 kg štvrté miesto obsadil Jaroslav Maďar (do 90kg). Vo váhe do 100 kg štvrté miesto obsadil Miloš Gaži. Podľa predsedu Lokomotívy, ktorý pretekárov do B. Bystrice sprevádzal, výbor ďakuje džudistom za vzornú reprezentáciu oddielu.

Stredoslovenský región sa skladá z krajov Banská Bystrica, Žilina a Trenčín.