No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Džudistov čaká cez víkend prestížne podujatie

12. mája 2016 |  | | | |

dzudoRimavskosobotských džudistov z TJ Mladosť CVČ Relax čaká nasledujúci víkend prestížne podujatie, medzinárodná Veľká cena mesta Rimavská Sobota. Ako ďalej Rimava.sk informoval jeden z organizátorov TJ Mladosť Jozef Nociar, ide o dôležitú súťaž na Slovensku pre vekové kategórie žiakov a žiačok U11, U13 a U15.
Podľa jeho slov očakávajú účasť stoviek pretekárov z deviatich krajín, okrem Slovenska aj z Čiech, Rakúska, Slovinska, Poľska, Ukrajiny, Maďarska, Srbska či Rumunska. „Oproti minulému roku budú možno chýbať Chorváti, ktorí majú dôležitý turnaj a pravdepodobne neprídu,“ doplnil Nociar, ktorý však na oficiálne zahájenie, ako aj samotné preteky pozýva na zimný štadión športových priaznivcov ako aj širokú verejnosť.

V poradí už 40. ročník Veľkej ceny začína o 10.30 hod., predtým čaká súťažiacich váženie a rozlosovanie. Chlapci a dievčatá budú súťažiť v troch vekových kategóriách. Vyhodnocovať sa budú tri najlepšie kluby v každej z týchto kategórií a nakoniec tri najlepšie kluby celkom.

Pozrite si zistrih Veľkej ceny z minulého roku

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross